Bandomieji važiavimai
Nerijus Trumpelis
+370 687 325 98
Nerijus Trumpelis

Nauji automobiliai

Kainininkai

T-Cross

Lizingo pasiūlymas
nuo 163.06 EUR
Palūkanų norma 2.25% / Terminas 60 mėn.
Pradinis įnašas - nuo 15 %

Lankstus visureigis prisitaiko pagal Jūsų norus.

Naujasis T-Cross yra absoliučiai universalus: jis daro įspūdį ne tik savo ryškiu ir dinamišku dizainu, bet ir savo lankstumu. Dėl savo gausių įrengimo galimybių jis suteikia Jums daugiau laisvos erdvės – spontaniškiems sumanymams, ilgesnėms kelionėms arba įvairiapusiškai kasdienybei.

Stipri išvaizda su kompaktiško krosoverio dizainu.

Naujasis T-Cross vienija miesto dvasią su funkcionaliu dizainu: ilgas variklio skyriaus dangtis ir plačios radiatoriaus grotelės suteikia jam charakterinę išvaizdą. Su savo išraiškingu kėbulu universalus automobilis gerai atrodo visur: mieste, kasdienybėje ir bekelėje.

Išpažįsta spalvas.

Naujasis T-Cross sugeba keistis, kaip niekas kitas: su pasirinktiniais dizaino paketais „Black“, „Energetic Orange“ ir „Bamboo Garden Green“, tiekiamais nuo komplektacijos linijos „Life“, Jūs suteiksite jam nepakartojamą išvaizdą ir padarysite jį tikrąją stiliaus ikoną.

Spontaniškumas – tai visuomet geras planas.

Esate taip pat spontaniškas tipas? Tuomet naujasis T-Cross yra Jūsų idealus palydovas kelionėje. Dėl nulenkiamo priekinio keleivio sėdynės atlošo ir perstumiamos vientisos galinės sėdynės jis yra erdvus ir lanksčiai prisitaiko prie Jūsų pageidavimų. Jūsų skaitmeninė vairuotojo vieta: pasirinktinai tiekiamas pažangus, šiuolaikiškas aktyvus informacinis ekranas. Jame Jums rodomi važiavimo duomenys ir optiškai pavaizduojamos asistavimo vairuotojui sistemos.

Aukštos raiškos emocijos.

Ar važiavimo metu Jums reikia gauti aktualią eismo informaciją, pasiekti savo kelionės tikslą naudojantis navigacija, ar tiesiog norėtumėte klausytis tik savo muzikos – Jūsų T-Cross suteiks Jums įvairių galimybių patogiai ir nesudėtingai naudotis šiuolaikinėmis technologijomis.

Nepaklusta daugumos nuomonei, tačiau klusniai lieka savo juostoje.

Asistavimo vairuotojui sistemos Jūsų T-Cross automobilyje prisideda prie važiavimo komforto pagerinimo bei gali Jums padėti susidoroti su kritinėmis situacijomis ir netgi visiškai jų išvengti. Net ir tuomet, kai šios technologijos ne visuomet pastebimos, gera žinoti, kad jos yra.

Yra salone
25684 EUR